Nieruchomosci-online.pl - Tu zaczyna się dom tu zaczyna się dom

FERNO Nieruchomości Krzysztof Skotnicki

Kłobucka 23C/83 Warszawa

Mapa

602 801...

602 801 612

Chcesz sprzedać nieruchomość?

19

osób aktualnie poszukujących nieruchomości
kontaktuje się z tym biurem

Zobacz

Sprzedaj

Ogłoszenia FERNO Nieruchomości Krzysztof Skotnicki

Filtruj

623 900 zł734 m² 850 zł/m²

Monika Tylman

Monika Tylman

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Miejsce, w którym dzieci będą znały zapach lasu, a nie tylko dźwięk miasta Są takie miejsca w Warszawie, które trudno dziś znaleźć....

Szczegóły ogłoszenia

430 000 zł58 m² 7 413,79 zł/m²

Izabela Biś-Klocek

Izabela Biś-Klocek

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1975

Są takie miejsca, gdzie życie po prostu toczy się spokojniej. Gdzie rano odprowadzasz dziecko do szkoły w kilka minut, a po południu idziecie...

Szczegóły ogłoszenia

1 187 200 zł1 484 m² 800 zł/m²

Monika Tylman

Monika Tylman

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż wyjątkowa działka o powierzchni 1484 m położona w Aleksandrowie - jednej z najbardziej klimatycznych i coraz bardziej...

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

550 000 zł176 m² 3 125 zł/m²

Monika Tylman

Monika Tylman

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:226 m²

Są takie miejsca, które nie próbują Cię przekonać na siłę. Po prostu pasują do Ciebie. Tu poranki zaczynają się ciszą, a nie korkiem pod oknem....

Szczegóły ogłoszenia

550 000 zł173 m² 3 179,19 zł/m²

Monika Tylman

Monika Tylman

 

Rodzaj domu:część domu

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:150 m²

Segment idealny dla rodziny | 4 sypialnie + ogród + poddasze | Szkoła 1 km | Warszawice Szukasz miejsca, gdzie Twoje dzieci będą mogły dorastać...

Szczegóły ogłoszenia

640 000 zł740 m² 864,86 zł/m²

Monika Tylman

Monika Tylman

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Józefów to jedno z tych miejsc pod Warszawą, gdzie wciąż można mieszkać blisko natury, ale nie odcinać się od miasta. Kilka minut spaceru dzieli...

Szczegóły ogłoszenia

1 150 000 zł200 m² 5 750 zł/m²

Izabela Biś-Klocek

Izabela Biś-Klocek

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:852 m²

Dom, który czeka na nowe życie. Niektórzy szukają nowoczesnych wnętrz. Inni - spokojnej lokalizacji. Jeszcze inni - wolności, przestrzeni, świętego...

Szczegóły ogłoszenia

868 999 zł130 m² 6 684,61 zł/m²

Monika Tylman

Monika Tylman

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:740 m²

Domów wolnostojących w Józefowie jest coraz mniej. Parterowych - praktycznie się już nie buduje. Dziś w tej okolicy powstają głównie...

Szczegóły ogłoszenia

340 000 zł26 m² 13 076,92 zł/m²

Monika Tylman

Monika Tylman

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2022

Szukasz inwestycji w Warszawie z realnym dochodem od pierwszego dnia? Ta oferta jest dla osób świadomych które wiedzą, że największe okazje...

Szczegóły ogłoszenia

1 998 981 zł7 012 m² 285,08 zł/m²

Krzysztof Skotnicki

Krzysztof Skotnicki

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Działka inwestycyjna o powierzchni 7 012 m , położona bezpośrednio przy ul. Głównej w Stasim Lesie. Teren tworzy spójny kompleks pięciu...

Szczegóły ogłoszenia

1 550 000 zł230 m² 6 739,13 zł/m²

Izabela Biś-Klocek

Izabela Biś-Klocek

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:261 m²

Każdy z nas szuka czegoś innego. Jedni chcą bliskości natury, inni przestrzeni do życia, a jeszcze inni - domu, który można urządzić po...

Szczegóły ogłoszenia

375 000 zł32,52 m² 11 531,37 zł/m²

Izabela Biś-Klocek

Izabela Biś-Klocek

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Czy masz kapitał, który dziś po prostu leży na koncie? Czy szukasz nieruchomości, która może przynosić regularny dochód bez remontów i bez...

Szczegóły ogłoszenia

Zamknij